Szerző: Laci

  • Go Kart

    írta:

    | kategória: ,

    Hét­vé­gén vol­tunk gokar­toz­ni Ist­ván­nal és Andi­val itt. Sze­rin­tem 6–7 éve nem gokar­toz­tam, pedig anno még gokart tábor­ba is jár­tam egy hétig. (Van egy okle­ve­lem is, majd bele­írom a CV-mbe.) Rövi­den annyit: ez a gokar­to­zás vala­mi hihe­tet­len jó. Ha leszá­mít­juk az árát (2000Ft/8 perc, igen mere­dek), akkor fel­hőt­le­nül len­ne jó, így csak fel­hő­sen. Per­sze csak átvitt…

  • Kaprun 2009 — fényképek

    írta:

    | kategória: , ,

    Jelentkezz be, hogy megnézd, amit megkívántál!

  • írta:

    | kategória: ,

    Azt hit­tem, hogy a Pan­non két­fo­rin­tos csek­két nem lehet übe­rel­ni unte­rol­ni. A Főtáv meg­mu­tat­ta, hogy mégis. Volt hoz­zá (SAP‑s) szám­la is, meg két szép pros­pek­tus. Nyom­da­költ­ség­gel-pos­tá­val együtt kijött az egész egy százasból.

  • Köszönjük!

    írta:

    | kategória:

    Haza­ér­ke­zé­sünk­kor négy kel­le­mes meg­le­pe­tés várt minket. 1.) Ez itt, a konyhaasztalon: 2.) WC kifestve 3.) Für­dő­szo­ba kifestve 4.) Kony­ha kifestve (Aki e három utób­bit nem tud­ja elkép­zel­ni, annak egy kis segít­ség: a lepat­tog­zott, fel­hó­lyag­zott #FFFF00-ból gyö­nyö­rű, sima #FFFFFF lett.) Ezúton is köszön­jük, Anyu!

  • -1 degu

    írta:

    | kategória:

    Nem lett vol­na túl jó ómen egy 1500 km-es utat + egy­he­tes snow­board-ozást a követ­ke­ző hír­rel nyitni. Feb­ru­ár 21-én meg­halt az egyik deg­unk. Reg­gel ott feküdt a sarok­ban, és már nem élt szegény. Ha min­den igaz, akkor a Ste­ve McQu­een név­re (nem) hall­ga­tó deg­unk volt ő. A jó hír, hogy a másik, Tibi, a ked­ve­sebb,…

  • Megjöttünk

    írta:

    | kategória:

    Újra itt­hon vagyunk. Nem tört el semmink. Jó volt snow­board-ozni, kivé­ve, ami­kor nem. 21 videó, 69 kép, majd mutatom.