Szerző: Laci

  • Coming out

    írta:

    | kategória:

    Nos, ide­je, hogy elme­sél­jek valamit. 2 hete­sen: 3 hete­sen: 4 hete­sen: (…) 8 hete­sen: már nálunk lesz :) Lin­da a neve, de nekünk csak Nud­li lesz.

  • Random post

    írta:

    | kategória:

    Szom­bat este vol­tunk szü­li­na­pot ünne­pel­ni (Regi két volt osz­tály­tár­sa egy­aránt 24-be for­dult, a máz­lis­ták, hogy még csak ott tar­ta­nak), de nem is ez az érdekes. Sőt, még az sem érde­kes, hogy a Cla­ró­ban vol­tunk, és egy 12k körü­li asz­tal­fo­gyasz­tást első kör­ben 19k-ra “érté­kel­tek”, amit aztán nagy nehe­zen sike­rült 16k-ra alkud­ni. (Négy pál­esz helyett nyol­cat szá­mol­tak,…

  • Arab “MTV

    írta:

    | kategória: ,

    Nász­utas élmé­nye­in­ket szép las­san fel­dol­goz­zuk, meg úgy­is rég blo­gol­tam — kezd­jük el! Biz­to­san van arab kiadás az MTV-ből, de azt Egyip­tom­ban mi nem lát­tuk. Volt viszont egy csa­tor­na, ami hason­ló téma­kör­ben funk­ci­o­nál. Sem­mi ext­ra, sok klip megy, néhány jó ötle­tük van (pl. külön­bö­ző együt­te­sek azo­nos című szá­ma­it lead­ják egy­más után). Ami meg­ma­ra­dós: saját rek­lá­űm­ja­ik. Nem lövöm…

  • Teszt — visszatérés

    írta:

    | kategória:

    Van ez a 100++ kér­dé­ses teszt, kitöl­töt­tem. Nem rak­tam ki ide, mert 10 méte­res len­ne a kez­dő­lap, ide kat­tint­va lehet megcsekkolni:

  • 15mp, mi?

    írta:

    | kategória: ,

    Sza­vaz­ni lehet itt (zizz.hu), de inkább talán mégse. A for­ga­tás alatt sen­ki sem sérült meg. A hüvelyk­uj­jam magá­tól is vissza­haj­lik ennyi­re, a töb­bi csak show. Figyel­jük a sapkámat!

  • Karaoke, mindenki boldog

    írta:

    | kategória: ,

    EFOTT 2009, Baja Edda: A kör. Elő­ad­ják: Buci, Bálint, isme­ret­len lány, Laci, Annus­ka, Regi. Az nem (csak) az én hangom.